TIT Pannon Egyesülete Győr

Fax: 96/525-062

e-mail: gyor@titpannon.t-online.hu

K&H Bankszámlaszám: 10403356-33512187-00000000

Látogasson el a Facebook oldalunkra is.

Intézmény engedélyezési szám:

E-000483/2014

Nyári ügyfélfogadás 2019. július 10-től 2019. augusztus 23-ig:

hétfőtől péntekig: 8.00-13.00 óráig

Bizonyítványok átvételének ügyfélfogadási rendje:

Hétfő-Csütörtök 8.00-15.00-ig.

Pénteken bizonyítvány kiadás szünetel.

Telefon: 0670/321-3765

Mentés

ado 1 szazalek

"Amíg a nagy nemzetek fiaikat teszik naggyá,
addig a kis népeket fiaik teszik naggyá"
Apáthy István

Szeretettel köszöntöm a Tudományos Ismeretterjesztő Társulat Pannon Egyesülete honlapjára látogatókat.
Köszöntöm Egyesületünk tagjait, köszöntöm azokat akik rendszeres (vagy alkalmi) résztvevői rendezvényeinknek, programjainknak és köszöntöm azokat, akiknek az elkövetkezőkben olvasottak adnak kedvet ahhoz, hogy kapcsolatba kerüljenek velünk.

Tudjuk azt, hogy a XXI. század Európájában, csak azaz ország lesz sikeres, amelynek fiai igénylik a tudást, mindent megtesznek annak megszerzéséért s ennek a tudásnak a birtokában válnak a társadalmi fejlődés kezdeményezőivé és végrehajtóivá.

A TIT Pannon Egyesületének - mint Győr - Moson - Sopron megyében dolgozó civil szervezetnek - fontos feladata, hogy az elődök által meghatározottakra alapozva, megteremtse a tudás átadásának lehetőségét és körülményeit.

Teremtsen korszerű keretet ahhoz, hogy a megye tudós társadalma, értelmisége átadhassa ismereteit mindazoknak, akiket érint, akiket érdekel, de különösen a jövő nemzedékének, szolgálva ezzel a tudásalapú társadalom megteremtését.

Ezt a nemes célt szolgálta több évtizedes munkánk és szolgálja mai tevékenységünk, mindaz, amely - a modern technika segítségével - az elkövetkezőkben olvasható és látható.

Kívánom azt, hogy ezen oldalakon is "találkozzanak" azok akik a tudás alapú társadalom megteremtése érdekében hivatásuknál fogva tevékenykednek, azokkal akik ezt a tudást használni akarják.

Sarmaság László elnök
TIT PANNON EGYESÜLET

Jelentkezés tanfolyamra

Jelentkező neve