TIT Pannon Egyesülete Győr

Ügyfélfogadási rend:

hétfő-csütörtök: 8.00-15.00-ig

Péntek: 8.00-13.00-ig

Bizonyítványok átvételének ügyfélfogadási rendje:

Hétfő-Csütörtök 8.00-15.00-ig.

Pénteken bizonyítvány kiadás szünetel.

Telefon: 0670/321-3765

Mentés

ado 1 szazalek

Friss hírek

Erdélyi tájakon

ISMERETTERJESZTŐ ELŐADÁSSOROZAT ERDÉLYI TÁJAKRÓL
"BARANGOLÁS TÜNDÉRORSZÁGBAN" II.

MEGHÍVÓ

Előadások időpontjai: keddi napokon 17.00 órától
2018. február 27; március 20; április 3; 17; május 8.

Új székházban a TIT Pannon Egyesülete

Új székházat kapott a TIT Pannon Egyesülete

Győr Munkácsy Mihály u. 6.

Bővebben...:

"Amíg a nagy nemzetek fiaikat teszik naggyá,
addig a kis népeket fiaik teszik naggyá"
Apáthy István

Szeretettel köszöntöm a Tudományos Ismeretterjesztő Társulat Pannon Egyesülete honlapjára látogatókat.
Köszöntöm Egyesületünk tagjait, köszöntöm azokat akik rendszeres (vagy alkalmi) résztvevői rendezvényeinknek, programjainknak és köszöntöm azokat, akiknek az elkövetkezőkben olvasottak adnak kedvet ahhoz, hogy kapcsolatba kerüljenek velünk.

Tudjuk azt, hogy a XXI. század Európájában, csak azaz ország lesz sikeres, amelynek fiai igénylik a tudást, mindent megtesznek annak megszerzéséért s ennek a tudásnak a birtokában válnak a társadalmi fejlődés kezdeményezőivé és végrehajtóivá.

A TIT Pannon Egyesületének - mint Győr - Moson - Sopron megyében dolgozó civil szervezetnek - fontos feladata, hogy az elődök által meghatározottakra alapozva, megteremtse a tudás átadásának lehetőségét és körülményeit.

Teremtsen korszerű keretet ahhoz, hogy a megye tudós társadalma, értelmisége átadhassa ismereteit mindazoknak, akiket érint, akiket érdekel, de különösen a jövő nemzedékének, szolgálva ezzel a tudásalapú társadalom megteremtését.

Ezt a nemes célt szolgálta több évtizedes munkánk és szolgálja mai tevékenységünk, mindaz, amely - a modern technika segítségével - az elkövetkezőkben olvasható és látható.

Kívánom azt, hogy ezen oldalakon is "találkozzanak" azok akik a tudás alapú társadalom megteremtése érdekében hivatásuknál fogva tevékenykednek, azokkal akik ezt a tudást használni akarják.

Sarmaság László elnök
TIT PANNON EGYESÜLET

Jelentkezés tanfolyamra

Jelentkező neve
Jelentkező címe
Melyik tanfolyamra jelentkezik?
e-mail cime
Telefonszáma

Erdélyi tájakon

ISMERETTERJESZTŐ ELŐADÁSSOROZAT ERDÉLYI TÁJAKRÓL
"BARANGOLÁS TÜNDÉRORSZÁGBAN" II.

MEGHÍVÓ

Előadások időpontjai: keddi napokon 17.00 órától
2018. február 27; március 20; április 3; 17; május 8.

Közszolgálati szabályozási szakreferens képzés

Felhívom szíves figyelmét az országban egyedülálló képzési kínálatunkra, mely nagymértékben segítheti az önkormányzati igazgatásban végzett munkát.

A Tudományos Ismeretterjesztő Társulat Pannon Egyesülete (9021 Győr Munkácsy M. u. 6.) képzést indít a közszolgálatban feladatot ellátó szakemberek polgármesterek, jegyzők, tisztviselők részére.

A képzés célja: az önkormányzati rendelet és belső normák (szabályzatok) előkészítéséhez, megalkotásához szükséges, a tevékenységet lefedő jogszabályoknak megfelelő szakismeret, illetve kompetenciák elsajátítása és gyakorlat fejlesztése pragmatista szemlélettel.

Bővebb tájékoztató

ÉVFORDULÓ 2018

Évforduló-2018

(-18-ra, -68-ra végződő évek)