TIT Pannon Egyesülete Győr

Fax: 96/525-062

e-mail: gyor@titpannon.t-online.hu

K&H Bankszámlaszám: 10403356-33512187-00000000

Látogasson el a Facebook oldalunkra is.

Intézmény engedélyezési szám:

E-000483/2014

Ügyfélfogadás:

Hétfőtől csütörtökig: 8.00-15.00 óráig
Pénteken: 8.00-13.00 óráig

Bizonyítványok átvételének ügyfélfogadási rendje:

Hétfő-Csütörtök 8.00-15.00-ig.

Pénteken bizonyítvány kiadás szünetel.

Telefon: 0670/321-3765

A TELC nyelvvizsga bizonyítványok átvételének rendje:

H-Cs 9.00-13.00 óráig, péntek 9.00-12.00 óráig vagy telefonon történő előre egyeztetett időpontban.

Mentés

ado 1 szazalek

Friss hírek

Generali elsősegély oktatás

A Generáli Elsősegély-nyújtási oktatás nagy érdeklődés mellett zajlott. Az elmélet hallgatását követően minden résztvevő gyakorlatban is próbálhatta az életmentést!

Generali elsősegély képei

NKA PÁLYÁZAT FOTÓALBUM

A Magyar Tudomány ünnepe

Közönségtalálkozó, könyvbemutató

Környezeti Kultúra Tudományos Konferencia

Környezeti Ismeretterjesztő Konferencia

Éghajlat-, klímakutatás

Iskolakertek-Gönyű

MTA előadás, interaktív kiállítás

Új székházban a TIT Pannon Egyesülete

Új székházat kapott a TIT Pannon Egyesülete

Győr Munkácsy Mihály u. 6.

Bővebben...:

"Amíg a nagy nemzetek fiaikat teszik naggyá,
addig a kis népeket fiaik teszik naggyá"
Apáthy István

Szeretettel köszöntöm a Tudományos Ismeretterjesztő Társulat Pannon Egyesülete honlapjára látogatókat.
Köszöntöm Egyesületünk tagjait, köszöntöm azokat akik rendszeres (vagy alkalmi) résztvevői rendezvényeinknek, programjainknak és köszöntöm azokat, akiknek az elkövetkezőkben olvasottak adnak kedvet ahhoz, hogy kapcsolatba kerüljenek velünk.

Tudjuk azt, hogy a XXI. század Európájában, csak azaz ország lesz sikeres, amelynek fiai igénylik a tudást, mindent megtesznek annak megszerzéséért s ennek a tudásnak a birtokában válnak a társadalmi fejlődés kezdeményezőivé és végrehajtóivá.

A TIT Pannon Egyesületének - mint Győr - Moson - Sopron megyében dolgozó civil szervezetnek - fontos feladata, hogy az elődök által meghatározottakra alapozva, megteremtse a tudás átadásának lehetőségét és körülményeit.

Teremtsen korszerű keretet ahhoz, hogy a megye tudós társadalma, értelmisége átadhassa ismereteit mindazoknak, akiket érint, akiket érdekel, de különösen a jövő nemzedékének, szolgálva ezzel a tudásalapú társadalom megteremtését.

Ezt a nemes célt szolgálta több évtizedes munkánk és szolgálja mai tevékenységünk, mindaz, amely - a modern technika segítségével - az elkövetkezőkben olvasható és látható.

Kívánom azt, hogy ezen oldalakon is "találkozzanak" azok akik a tudás alapú társadalom megteremtése érdekében hivatásuknál fogva tevékenykednek, azokkal akik ezt a tudást használni akarják.

Sarmaság László elnök
TIT PANNON EGYESÜLET